Anna Chyła

Aplikantka

anna chyla

bio

Jestem absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od stycznia 2024 r. aplikantka w Okręgowej Izbie Radców Prawny w Bydgoszczy pod patronatem radcy prawnego Kamili Orlińskiej.

Młody prawnik, który stawia na rozwój i poszerzanie swojego doświadczenia. Zdobywam wiedzę praktyczną i cenne umiejętności poprzez kilkuletnią pracę w Kancelarii.

W Kancelarii uczestniczę w spotkaniach z klientami, sporządzam pisma pozaprocesowe oraz procesowe, ale również współuczestniczę w opracowywaniu strategii procesowych.

Zajmuję się sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, ale również sprawami gospodarczymi. Szczególnie interesują mnie sprawy rodzinne oraz sprawy, które nie są „standardowe” i stanowią dla mnie wyzwanie zawodowe. Z wielką chęcią poszerzam swoją wiedzę, poprzez wertowanie kodeksów, czytanie orzecznictwa i komentarzy, w celu znalezienia rozwiązania dla spraw, które nie są oczywiste.

Po pracy – fanka filmów i seriali, miłośniczka tenisa ziemnego, pielęgnacji roślin domowych oraz wszystkiego co dotyczy Hiszpanii.